OBiBa Mica (7.x-39.2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Display
ast: Pantalla

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: php
ast: PHP

en: Search settings
ast: Preferencies de gueta

en: Show
ast: Amosar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
