OBiBa Mica (7.x-39.2) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: php
dz: པི་ཨེཆི་པི།

en: Search settings
dz: འཚོལ་ཞིབ་ཚུ་སྒྲིག་སྟངས་འབད་

en: Show
dz: སྟོན།

en: by
dz: གིས།

en: Acronym
dz: བསྡུ་ཡིག།
