OBiBa Mica (7.x-39.2) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Description
si: විස්තරය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: website
si: වෙබ් අඩවිය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල
