OBiBa Mica (7.x-42.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
