OBiBa Mica (7.x-5.0) - en to te translation catalogue (39 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Age
te: వయసు

en: Description
te: వివరణ

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: website
te: వెబ్ సైట్

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Total
te: మొత్తం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: All
te: అన్నీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Address
te: చిరునామా

en: Other
te: ఇతర

en: Close
te: మూసివేయి

en: Show
te: చూపించు

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: comment
te: వ్యాఖ్య

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Hide
te: దాచు
