OBiBa Mica (7.x-5.1) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Minimum
br: Izek
