OBiBa Mica (7.x-5.1) - en to ur translation catalogue (32 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Age
ur: عمر

en: Description
ur: وضاحت

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: website
ur: ویب سائٹ

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Access
ur: رسائی

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Minimum
ur: کم از کم
