OBiBa Mica (7.x-5.4) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Age
gu: ઉંમર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: website
gu: વેબસાઇટ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Other
gu: અન્ય

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Close
gu: બંધ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
