Object cache (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Display links
de: Links anzeigen

en: Caching
de: Cache

en: Full node
de: Vollständiger Beitrag

en: Build mode
de: Aufbau-Modus

en: Display node comments
de: Beitragskommentare anzeigen
