Object cache (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
fr: Accroche

en: Display links
fr: Afficher les liens

en: Caching
fr: Mise en cache

en: Full node
fr: Nœud complet

en: Build mode
fr: Mode de construction

en: Display node comments
fr: Afficher les commentaires du nœud
