Object cache (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
gl: Resumo

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: Caching
gl: Caché

en: Full node
gl: Nodo completo

en: Display node comments
gl: Amosar os comentarios do nodo
