Object cache (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Display links
ja: リンクを表示

en: Caching
ja: キャッシュ

en: Full node
ja: 完全なノード

en: Display node comments
ja: ノードのコメントを表示
