Object cache (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
pl: Skrót

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: Full node
pl: Pełen węzeł

en: Build mode
pl: Tryb wyświetlania/budowania

en: Display node comments
pl: Wyświetlaj komentarze do węzła
