Object cache (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
pt: Resumo

en: Display links
pt: Exibir ligações

en: Caching
pt: Armazenando em cache

en: Full node
pt: Nó completo

en: Build mode
pt: Modo de construir
