Object cache (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
ru: Анонс

en: Display links
ru: Отображать ссылки

en: Caching
ru: Кэширование

en: Full node
ru: Материал полностью

en: Build mode
ru: Режим строительства

en: Display node comments
ru: Показывать комментарии к материалу
