Object cache (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
sv: Ingress

en: Display links
sv: Visa länkar

en: Caching
sv: Cachning

en: Full node
sv: Fullständig nod

en: Build mode
sv: Byggmetod

en: Display node comments
sv: Visa kommentarer till noder
