Object cache (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
uk: Анонс

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Caching
uk: Кешування

en: Full node
uk: Повний матеріал

en: Build mode
uk: Режим створення

en: Display node comments
uk: Показувати коментарі до матеріалу
