Object cache (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
es: Resumen

en: Display links
es: Mostrar enlaces

en: Caching
es: Caché

en: Full node
es: Nodo completo

en: Build mode
es: Construir modo

en: Display node comments
es: Mostrar comentarios del nodo
