Object cache (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: Full node
hu: Teljes tartalom

en: Build mode
hu: Építési mód

en: Display node comments
hu: A tartalom hozzászólásainak megjelenítése
