Object cache (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Full node
sk: Plný uzol

en: Display node comments
sk: Zobraziť komentáre uzla
