One Click Upload (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: none
af: geen

en: edit
af: redigeer

en: Options
af: Opsies

en: Roles
af: Rolle

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Mask
af: Masker
