One Click Upload (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: none
eo: neniu

en: edit
eo: redakti

en: Files
eo: Dosieroj

en: Roles
eo: Roloj

en: Deleted
eo: Forigita

en: Mask
eo: Masko

en: Content authoring
eo: Enhava verkado
