One Click Upload (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Deleted
hy: Ջնջված է
