One Click Upload (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: none
ast: nengún

en: edit
ast: editar

en: Files
ast: Ficheros

en: Options
ast: Opciones

en: Deleted
ast: Desaniciáu
