One Click Upload (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: none
bs: ništa

en: edit
bs: izmijeni

en: Options
bs: Opcije

en: Roles
bs: Uloge

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
