One Click Upload (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Mask
dz: གདོང་ཁེབས།
