One Click Upload (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: none
kk: көрсетілмеген

en: edit
kk: түзету

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Mask
kk: Маскасы
