One Click Upload (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: none
nn: ingen

en: edit
nn: endre

en: Roles
nn: Roller

en: Deleted
nn: Sletta
