One Click Upload (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: none
ta: இல்லை

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
