One Click Upload (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: Files
gl: Ficheiros

en: Options
gl: Opcións

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Deleted
gl: Borrado

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: Mask
gl: Máscara

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
gl: Escriba un valor como "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ou "50 MB" (megabytes) para restrinxir o tamaño permitido de arquivo. Se o deixa baleiro, os tamaños de arquivo estarán limitados únicamente polos tamaños máximos definidos en PHP para envíos e subida de arquivos (o límite actual é <strong>%limit</strong>).

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
gl: A opcion "!name" debe conter un valor válido. Pode deixar o campo de texto baleiro ou introducir un texto como "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ou "50 MB" (megabytes).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
gl: O tamaño máximo permitido para imaxes, expresado como ANCHOxALTO (por exemplo, 640x480). Déixeo baleiro para non especificar límites. Se sube unha imaxe máis grande, será reducida para reflexar o ancho e alto especificados. Cambiar o tamaño dunha imaxe subida causará a pérdida dos <a href="http://es.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">datos EXIF</a> na imaxe.

en: Content authoring
gl: Autoría do contido
