One Click Upload (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: none
mr: काहीच नाही

en: edit
mr: संपादन

en: Files
mr: फाईल्स

en: Options
mr: विकल्प

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
