One Click Upload (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा
