One Click Upload (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: none
ro: nimic

en: edit
ro: modifică

en: File extensions
ro: Extensiile fișierului

en: Files
ro: Fișiere

en: Options
ro: Opţiuni

en: Roles
ro: Roluri

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Deleted
ro: Şters

en: Templates
ro: Şabloane

en: Maximum upload size
ro: Dimensiune maximă încărcare

en: Mask
ro: Mască

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ro: Introduceți o valoare ca "512" (octeți), "80 KB" (kiloocteți) sau "50 MB" (megaocteți) în scopul de a restrânge dimensiunea fișierului permis. Dacă este lăsat gol, dimensiunile fișierelor vor fi limitate numai de <em>max_post_size</em> și <em>upload_max_filesize</em> din PHP (limită actuală <strong>%limit</strong>).

en: Content authoring
ro: Autorizarea conținutului
