One Click Upload (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: none
sq: asnjë

en: edit
sq: ndrysho

en: Roles
sq: Rolet

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Mask
sq: Maska
