One Click Upload (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: edit
te: మార్చు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Roles
te: పాత్రలు
