One Click Upload (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Mask
am: ደብቅ
