One Click Upload (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: none
cy: dim

en: edit
cy: golygu

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Maximum upload size
cy: Maint mwyaf llwytho i fyny

en: Mask
cy: Masg
