One Click Upload (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: none
fa: هیچ

en: edit
fa: ویرایش

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
fa: مقداری مانند "512" (بایت), "80 KB" (کیلو بایت) or "50 MB" (مگا بایت) را برای محدود نمودن اندازه فایل وارد کنید. اگر آنرا خالی بگذارید اندازه فایل به محدودیت ارسال و محدودیت بارگذاری PHP محدود خواهد شد (محدودیت کنونی.<strong>%limit</strong>).

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
fa: گزینه "!name" باید شامل یک مقدار معتبر باشد. شما می‌توانید فیلد متن را خالی بگذارید یا یک متنی مانند "512" (بایت), "80 KB" (کیلو بایت) or "50 MB" (مگا بایت) وارد کنید.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
fa: حداکثر اندازه‌ی مجاز تصویر به قالب پهناxارتفاع (مانند ۶۴۰x۴۸۰). برای نامحدود بودن، این گزینه را خالی رها کنید. در صورتی که تصویر بزرگ‌تر از حد مجاز بارگذاری شود، تغییر اندازه داده می شود تا به سایز مشخص شده در بیاید. تغییر اندازه ی تصویر پس از بارگذاری، سبب می شود که <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> در تصویر از دست برود.

en: Content authoring
fa: ایجاد محتوا
