One Click Upload (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું
