One Click Upload (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Template saved
uk: Шаблон збережено

en: none
uk: немає

en: edit
uk: редагувати

en: File extensions
uk: Розширення файла

en: Files
uk: Файли

en: Options
uk: Опції

en: Roles
uk: Ролі

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Deleted
uk: Видалено

en: Templates
uk: Шаблони

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: Upload path
uk: Шлях завантаження

en: file size
uk: розмір файлу

en: Mask
uk: Маска

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
uk: Для встановлення дозволеного розміру файла введіть таке значення як "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт). Якщо значення немає, розміри файлів будуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та відвантаженого файла (поточні обмеження <strong>%limit</strong>).

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
uk: Опція "!name" має містити припустиме значення. Можна залишити текстове поле порожнім або ввести наприклад такі значення "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
uk: Максимально дозволений розмір зображення записаний як ШИРИНАхВИСОТА (наприклад, 640х480). Якщо обмеження відсутні, залиште поле порожнім. Якщо розмір відвантаженого зображення перевищено, його буде зменшено до вказаної ширини та висоти. Зміна розміру при завантаженні призведе до знищення у зображенні <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF інформації</a>.

en: Content authoring
uk: Створення матеріалів

en: Delete unused files
uk: Видалити невикористовувані файли

en: To save space uploaded files that are not used in text will be deleted
uk: Для заощадження місця, залиті файли, які не використовуються в тексті, будуть видалені

en: Comma separated list of file extensions which should be handled within this template. Example: <code>jpg,gif,png</code>
uk: Список розширень файлів, через кому, які потрібно обробляти в рамках цього шаблону. Наприклад: <code>jpg,gif,png</code>

en: Dir name, relative <code>!path</code>, with will upload files. Without the initial and trailing slashes.
uk: Ім'я каталогу відносно <code>!path</code>, до якого будуть відвантажуватись файли. Без косих рисок на початку та в кінці.

en: Template to insert into editor
uk: Шаблон для вставки в редактор

en: Template to replace selected text
uk: Шаблон для заміни виділеного тексту

en: full path to file
uk: повний шлях до файла

en: file name after upload
uk: ім'я файла після відвантаження

en: original file name
uk: оригінальне ім'я файла

en: selected text
uk: виділений текст

en: Options for images
uk: Параметри для зображень

en: Use image style
uk: Використовувати стилі зображень

en: Add link to original image
uk: Додавати посилання на оригінальне зображення

en: Add link only for those images which size exceeds the size, specified in the style
uk: Додати посилання тільки для тих зображень, розмір яких перевищує зазначений у стилі

en: Rename uploaded file
uk: Перейменовувати відвантажені файли

en: Checked, if you want to rename uploded files according to current date/time.
uk: Позначте, якщо хочете щоб відвантажуваним файлам давалися унікальні імена (поточний дата і час).

en: Checked roles which can upload files of this type.
uk: Позначено ролі, котрі можуть відвантажувати файли даного типу.

en: Save template
uk: Зберегти шаблон

en: Template added
uk: Шаблон додано

en: Do you really want to delete template
uk: Ви дійсно бажаєте видалити шаблон

en: This file type can not be upload
uk: Цей тип файла не може бути відвантажений

en: Upload !extensions files
uk: Відвантажити файли !extensions

en: One Click Upload
uk: Відвантаження за один клік

en: One click upload
uk: Відвантаження за один клік

en: Configure module
uk: Налаштувати модуль

en: Button for BUEditor and CKEditor for quick upload files
uk: Кнопки для BUEditor та CKEditor для швидкого відвантаження файлів

en: Error while module initialize.
uk: Помилка під час ініціалізації модуля.

en: Server response came not in JSON format
uk: Відповідь сервера прийшла не у форматі JSON

en: Module initialization error.
uk: Помилка ініціалізації модуля.

en: Show original image in Colorbox
uk: Показувати оригінальне зображення в Colorbox

en: install or enable !module
uk: встановіть або видаліть !module

en: Image style for original image
uk: Стиль зображення для оригінального зображення

en: Add template form
uk: Додати шаблон форми

en: Edit template form
uk: Редагувати шаблон форми

en: Delete template confirm form
uk: Форма для підтвердження видалення шаблону

en: file extension
uk: розширення файлу
