One Click Upload (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: none
cs: žádné

en: edit
cs: upravit

en: File extensions
cs: Přípony souborů

en: Files
cs: Soubory

en: Options
cs: Možnosti

en: Roles
cs: Role

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Maximum upload size
cs: Maximální velikost nahrávaného souboru

en: Mask
cs: Maska

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
cs: Pro omezení povolené velikosti souboru zadejte hodnotu typu "512" (bajtů), "80 KB" (kilobajtů) nebo "50 MB" (megabajtů). Necháte-li prázdné, velikost souboru bude omezena pouze nastavením <em>maximum post</em> a <em>file upload size</em> v PHP. Současný limit je <strong>%limit</strong>.

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
cs: Pole "!name" musí obsahovat platnou hodnotu. Můžete je nechat prázdné, nebo zadat řetězec jako např. "512" (bajtů), "80 KB" (kilobajtů) či "50 MB" (megabajtů).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
cs: Maximální povolená velikost obrázku vyjádřená jako ŠÍŘKAxVÝŠKA (např. 640x480). Necháte-li prázdné, rozměry nebudou nijak omezeny. Bude-li nahrán na server větší obrázek, budou jeho rozměry upraveny podle zadané hodnoty. Změna velikosti obrázku při nahrávání na server bude mít za následek ztrátu <a  href="http://cs.wikipedia.org/wiki/EXIF">EXIF informací</a> uložených v obrázku.

en: Content authoring
cs: Vytváření obsahu
