One Click Upload (7.x-1.5) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: none
fil: wala

en: edit
fil: wastuhin

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Roles
fil: Mga papel

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: Mask
fil: Maskara
