One Click Upload (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: none
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: File extensions
he: סיומת קובץ

en: Files
he: קבצים

en: Options
he: אפשרויות

en: Roles
he: תפקידים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Deleted
he: נמחק

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: Mask
he: מסיכה

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
he: יש להזין ערך כגון "512" (בייט), "80KB" (קילובייט), או "50MB" (מגהבייט) על מנת להגביל את גודל הקובץ. אם תשאירו ריק, הגבלת הגודל תקבע ע"י הגדרות ה-php על השרת (הגבלה נוכחית: <strong>%limit</strong>).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
he: הגבלת הרזולוציה של התמונה הנטענת בערכים של גובהXרוחב (למשל 640x480). השאירו ריק ללא הגבלה. במידה והועלתה תמונה גדולה, היא תוקטן למידות שהוגדרו. הקטנת התמונה בזמן הטעינה תגרום לאיבוד <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format"> נתוני EXIF</a> של התמונה.

en: Content authoring
he: כתיבת תוכן
