One Click Upload (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Template saved
hr: Predložak je snimljen

en: none
hr: ništa

en: edit
hr: uredi

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: Files
hr: Datoteke

en: Options
hr: Opcije

en: Roles
hr: Uloge

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: Mask
hr: Maska

en: Edit template
hr: Uredi predložak

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hr: Unesite vrijednost poput "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ili "50 MB" (megabytes) kako bi ograničili veličinu otpremljene datoteke. Ukoliko ostavite praznim veličine datoteka će biti ograničene samo s PHP-ovim ograničenjem najvećeg dopuštenog unosa i veličine otpreme (trenutno ograničenje <strong>%limit</strong>).

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
hr: Opcija "!name" mora sadržavati valjanu vrijednost. Možete ili ostaviti praznim ili unijeti strunu poput  "512" (bajta), "80 KB" (kilobajta) ili "50 MB" (megabajta).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
hr: Najveća dopuštena veličina slike izražena kao ŠIRINAxVISINA (npr. 640x480). Ostavite praznim ukoliko ne želite ograničenje. Ukoliko je veća slika otpremljena, ista će biti umanjena kako bi se uskladila s datom širinom i visinom. Promjena veličine slike tijekom otpreme će rezultirati gubitkom <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF podataka</a> iz slike.

en: Content authoring
hr: Upravljanje sadržajem
