One Click Upload (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: none
ku: هیچ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: Content authoring
ku: داڕشتنی ناوەڕۆک
