One Click Upload (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: edit
be: рэдагаваць

en: Files
be: Файлы

en: Options
be: Налады

en: Roles
be: Ролі

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Deleted
be: Выдалена

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: Mask
be: Маска

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
be: Для таго, каб абмежаваць дазволены памер файла, увядзіце, напрыклад, такія значэнні як "512" (байт), "80 KB" (кілабайт) альбо "50 MB" (мегабайт). Калі вы пакінеце гэтыя значэнні пустымі, памеры файлаў будуць абмежаваны толькі максімальнымі памерамі файлаў для размяшчэння і загрузкі ў PHP(бягучае абмежаванне <strong>%limit</strong>).

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
be: Наладкі "!name" павінны ўтрымліваць дапушчальныя значэнні. Вы можаце пакінуць тэкставае поле пустым ці ўвесці радок, напрыклад, "512" (байт), "80 Kб" (кілабайт) ці "50 Mб" (мегабайт).

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
be: Максімальна дазволены памер малюнка, які выяўляецца як ШЫРЫНЯxВЫШЫНЯ (напрыклад, 640x480).  Rалі не патрэбна ніякіх абмежаванняў - пакіньце пустым. Калі загружаны буйнейшы малюнак, то памер яго будзе зменены, каб адпавядаць дадзенай шырыні і вышыні. Змена памера малюнкаў пры загрузцы прывядзе до страты <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">дадзеных EXIF </a> малюнка.

en: Content authoring
be: Стварэнне зместу
