One Click Upload (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: edit
mn: засварлах

en: Files
mn: Файлууд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Deleted
mn: Устгагдсан
