One Click Upload (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: delete
th: ลบ

en: edit
th: แก้ไข

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Maximum upload size
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
th: Enable <em>Description</em> field

en: Content authoring
th: การเขียนเนื้อหา
