One Click Upload (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ug: 输入如“512”（字节）、“80KB”（千字节）或“50MB”（兆）以限制允许文件的尺寸。如果留空则使用PHP的最大发表和文件上传尺寸限制（当前限制为 <strong>%limit</strong>）。

en: Content authoring
ug: مەزمۇن تەڭشىگى
