One Click Upload (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: none
az: yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: File extensions
az: Fayl genişlənməsi

en: Files
az: Fayllar

en: Options
az: Seçimlər

en: Roles
az: Rollar

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Deleted
az: Silindi

en: Content authoring
az: Məzmun müəllifliyi
